a a a
  • polski
  • english
  • rosyjska
  • ukraińska

Egzamin państwowy

Szanowni Państwo,
przypominamy, że państwowy egzamin certyfikatowy z języka polskiego jako obcego odbędzie się
we Wrocławiu w dniach 1-2 IV 2017.

Miejsce egzaminu:
Instytut Filologii Polskiej Uniwersytetu Wrocławskiego,  50-140 Wrocław,
pl. Nankiera 15 b (budynek naprzeciwko Hali Targowej).

Egzamin składa się z dwóch części (pisemnej i ustnej):
1.    1 IV 2017 o godz. 9.00 w sali 125 (im. T. Mikulskiego, I piętro) odbędzie się obowiązkowe spotkanie informacyjne, po którym o godz.10.00 rozpocznie się egzamin pisemny. Przewidziane zakończenie egzaminu pisemnego – poziom B1 ok. 14.30, poziomy B2 i C1 ok. 15.30.
2.    2 IV 2017 o godz. 9.00 rozpocznie się egzamin ustny.

Warunkiem udziału w egzaminie jest okazanie ważnego paszportu (lub dowodu osobistego w przypadku obywateli RP).
W czasie egzaminu niedozwolone jest wnoszenie na salę wszelkiego rodzaju urządzeń elektronicznych (typu telefon, laptop, tablet itp.). Należy oddać ww. urządzenia do depozytu po spotkaniu informacyjnym. Odbiór nastąpi po zakończeniu wszystkich części pisemnych egzaminu. Prosimy o punktualne przybycie na spotkanie informacyjne.

Uwaga: Wszystkie informacje dotyczące egzaminu w kwietniu wysyłamy do Państwa na podane adresy mailowe. Proszę sprawdzać swoje internetowe konta pocztowe (spam)!

Informacja dla osób, które dokonały już opłaty za państwowy egzamin certyfikatowy z języka polskiego jako obcego (egzamin 1-2 kwietnia 2017)

Szanowni Państwo,
dziękujemy za dokonanie opłaty za egzamin państwowy, który odbędzie się w dniach 1-2 kwietnia 2017 na Uniwersytecie Wrocławskim. Zgodnie z procedurą, przekażemy teraz Państwa zgłoszenia Państwowej Komisji ds. Poświadczania  Znajomości Języka Polskiego jako Obcego w Warszawie. Proszę czekać na dalsze informacje w sprawie miejsca i czasu rozpoczęcia egzaminu, które prześlemy Państwu na początku marca 2017.

PAŃSTWOWE EGZAMINY CERTYFIKATOWE Z JĘZYKA POLSKIEGO JAKO OBCEGO NA UNIWERSYTECIE WROCŁAWSKIM

I SESJA EGZAMINACYJNA W 2017 ROKU

Uprzejmie informujemy, że w dniach 1-2 IV 2017 r. w Szkole Języka Polskiego i Kultury dla Cudzoziemców Uniwersytetu Wrocławskiego odbędą się państwowe egzaminy certyfikatowe z języka polskiego jako obcego na poziomie B1, B2 i C1 w grupie dostosowanej do potrzeb osób dorosłych.

Szczegółowe informacje o egzaminach znajdują się w zakładkach: Informacje, O egzaminie, Formularz zgłoszeniowy oraz Opłata za egzamin.

W razie pytań prosimy o kontakt: egzaminplwroclaw@uwr.edu.pl

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Kliknij, aby nie pokazywać więcej tego komunikatu.