a a a
  • polski
  • english
  • rosyjska
  • ukraińska

Egzamin państwowy


Informujemy, że pierwszy egzamin certyfikatowy w 2019 roku odbędzie się w naszym ośrodku w dniach 9-10 marca (poziomy B1,B2 i C1 dla dorosłych). Zapisy  kandydatów na egzamin będą możliwe tylko i wyłącznie przez formularz zgłoszeniowy od 4 stycznia 2019.
Szanowni Państwo,
przypominamy, że państwowy egzamin certyfikatowy z języka polskiego jako obcego odbędzie się we Wrocławiu w dniach 17-18 XI 2018.

Miejsce egzaminu:
Instytut Filologii Polskiej Uniwersytetu Wrocławskiego,  50-140 Wrocław,
pl. Nankiera 15 b (budynek naprzeciwko Hali Targowej).

Egzamin składa się z dwóch części (pisemnej i ustnej):
1.17 XI 2018 o godz. 9.00 w sali 125 (im. T. Mikulskiego, I piętro) odbędzie się obowiązkowe spotkanie informacyjne, po którym o godz.10.00 rozpocznie się egzamin pisemny. Przewidziane zakończenie egzaminu pisemnego – poziomy A2, B1 ok. 14.30,  poziomy B2, C1 i C2 ok. 15.30.
2.18 XI 2018 o godz. 9.00 rozpocznie się egzamin ustny.

Warunkiem udziału w egzaminie jest okazanie ważnego paszportu (lub dowodu osobistego w przypadku obywateli RP). Tożsamość zdających będzie wielokrotnie sprawdzana.
W czasie egzaminu niedozwolone jest wnoszenie na salę wszelkiego rodzaju urządzeń elektronicznych (typu telefon, laptop, tablet itp.). Należy oddać ww. urządzenia do depozytu po spotkaniu informacyjnym. Odbiór nastąpi po zakończeniu wszystkich części pisemnych egzaminu. Prosimy o punktualne przybycie na spotkanie informacyjne.

Uwaga: Wszystkie informacje dotyczące egzaminu wysyłamy do Państwa na podane adresy mailowe. Proszę sprawdzać swoje internetowe konta pocztowe!

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Kliknij, aby nie pokazywać więcej tego komunikatu.