a a a
  • polski
  • english

Egzamin państwowy

Informacja dla osób, które dokonały już opłaty za państwowy egzamin certyfikatowy z języka polskiego jako obcego (egzamin 1-2 kwietnia 2017)

Szanowni Państwo,
dziękujemy za dokonanie opłaty za egzamin państwowy, który odbędzie się w dniach 1-2 kwietnia 2017 na Uniwersytecie Wrocławskim. Zgodnie z procedurą, przekażemy teraz Państwa zgłoszenia Państwowej Komisji ds. Poświadczania  Znajomości Języka Polskiego jako Obcego w Warszawie. Proszę czekać na dalsze informacje w sprawie miejsca i czasu rozpoczęcia egzaminu, które prześlemy Państwu na początku marca 2017.

PAŃSTWOWE EGZAMINY CERTYFIKATOWE Z JĘZYKA POLSKIEGO JAKO OBCEGO NA UNIWERSYTECIE WROCŁAWSKIM

I SESJA EGZAMINACYJNA W 2017 ROKU

Uprzejmie informujemy, że w dniach 1-2 IV 2017 r. w Szkole Języka Polskiego i Kultury dla Cudzoziemców Uniwersytetu Wrocławskiego odbędą się państwowe egzaminy certyfikatowe z języka polskiego jako obcego na poziomie B1, B2 i C1 w grupie dostosowanej do potrzeb osób dorosłych.

Szczegółowe informacje o egzaminach znajdują się w zakładkach: Informacje, O egzaminie, Formularz zgłoszeniowy oraz Opłata za egzamin.

W razie pytań prosimy o kontakt: egzaminplwroclaw@uwr.edu.pl

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Kliknij, aby nie pokazywać więcej tego komunikatu.