a a a
  • polski
  • english
  • rosyjska
  • ukraińska

Egzamin państwowy

 Uwaga!   Egzamin w marcu  2020 - rejestracja uzupełniająca! 

Po weryfikacji danych informujemy, że mamy jeszcze kilka WOLNYCH MIEJSC na egzamin 6-7 marca 2020 (poziomy B1, B2 i C1). Rejestracja uzupełniająca (przez formularz zgłoszeniowy dostępny na www.sjpik.uni.wroc.pl) rozpocznie się 21 stycznia 2020 o godz.12.30.

Przypominamy, że warunkiem zapisania się na egzamin jest wypełnienie wszystkich 5 kart formularza i pojawienie się komunikatu, że rejestracja została zakończona pomyślnie. Dopiero wtedy po zakończonej pomyślnie rejestracji należy w ciągu 3 dni dokonać opłaty za egzamin.

Zasady obowiązujące przy rejestracji na egzamin zostały podane w zakładce: Egzamin państwowy/ Informacje

Rejestracja zakończona - trwa weryfikacja danych 

Rejestracja na egzamin w marcu 2020

Informujemy, że w dniach 7-8 marca 2020 organizujemy w naszym ośrodku państwowy egzamin certyfikatowy na poziomach B1, B2  i  C1 (w grupie dostosowanej do potrzeb osób dorosłych).

Rejestracja na egzamin w marcu  rozpocznie się 13 stycznia 2020 o godz. 12.30, jest BEZPŁATNA i odbywa się bezpośrednio przez formularz zgłoszeniowy dostępny od 13 stycznia na www.sjpik.uni.wroc.pl (każdy może sam wypełnić formularz i samodzielnie zarejestrować się na egzamin).

Przypominamy, że warunkiem zapisania się na egzamin jest wypełnienie wszystkich 5 kart formularza i pojawienie się komunikatu, że rejestracja została zakończona pomyślnie. Dopiero wtedy po zakończonej pomyślnie rejestracji należy  w ciągu 3 dni dokonać opłaty za egzamin.

Zasady obowiązujące przy rejestracji na egzamin zostały podane w zakładce Egzamin państwowy / Informacje

Uwaga! Uczestnicy egzaminu w styczniu 2020!  Informujemy, że zgodnie z zaleceniami Państwowej Komisji ds. Poświadczania Znajomości Języka Polskiego jako Obcego dokumentem, który upoważnia do udziału w egzaminie, jest ważny PASZPORT. Tożsamość zdających będzie wielokrotnie sprawdzana. W razie problemów z ustaleniem tożsamości zdających zostanie wykorzystana pomoc Straży Granicznej.

Uwaga! Egzamin w styczniu 2020! Przypominamy, że państwowy egzamin certyfikatowy z języka polskiego jako obcego odbędzie się we Wrocławiu w dniach 25-26 I 2020.

Miejsce egzaminu:

Instytut Filologii Polskiej Uniwersytetu Wrocławskiego,  50-140 Wrocław,

pl. Nankiera 15 b (budynek naprzeciwko Hali Targowej).

Egzamin składa się z dwóch części (pisemnej i ustnej):

  1. 25 I 2020 o godz. 9.00 w sali 125 (im. T. Mikulskiego, I piętro) odbędzie się obowiązkowe spotkanie informacyjne, po którym około godz.10.00 rozpocznie się egzamin pisemny. Przewidziane zakończenie egzaminu pisemnego – poziom B1 około godz. 14.30.
  2. 26 I 2020 o godz. 9.00 rozpocznie się egzamin ustny. 
Warunkiem udziału w egzaminie jest okazanie ważnego PASZPORTU. Tożsamość zdających będzie wielokrotnie sprawdzana.

W czasie egzaminu niedozwolone jest wnoszenie na salę wszelkiego rodzaju urządzeń elektronicznych (typu telefon, smartwatch, laptop, tablet itp.). Należy oddać ww. urządzenia do depozytu po spotkaniu informacyjnym. Odbiór nastąpi po zakończeniu wszystkich części pisemnych egzaminu. Prosimy o punktualne przybycie na spotkanie informacyjne. 

Uwaga: Wszystkie informacje dotyczące egzaminu wysyłamy do Państwa na podane adresy mailowe. Proszę sprawdzać swoje internetowe konta pocztowe!

Informujemy, że w 2020 roku planujemy przeprowadzenie egzaminów certyfikatowych (w grupie dostosowanej do potrzeb osób dorosłych) w następujących terminach:

25-26 stycznia 2020 – poziom B1;  7-8 marca 2020 – poziomy B1, B2, C1;  6-7 czerwca 2020 – poziomy B1, B2, C1;  17-18 października 2020 – poziomy B1, B2, C1.

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Kliknij, aby nie pokazywać więcej tego komunikatu.