VII Światowy Kongres Polonistów, Wrocław, 25-27 czerwca 2020

W dniach 25-27 czerwca 2020 r. odbędzie się VII Światowy Kongres Polonistów, którego organizatorem będzie Uniwersytet Wrocławski

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na stronach Kongresu: http://kongrespolonistow2020.uni.wroc.pl/

Full - degree studies in English Bachelor and Master Programmes
Ważne informacje dla studentów z programu Full-degree studies in English Bachelor and Master Programmes
Rok akademicki 2020/21
Kurs Semestralny - semestr letni
26.02.2020 - początek kursu semestralnego. Trwa nabór.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami w zakładce: Kurs semestralny

NAWA rekrutuje na letnie kursy języka polskiego w 2020 r.!
Kursy
strong>

Zajęcia z języka polskiego podczas 2-weeks Preparatory Course odbywają się w budynku Wydziału Filologicznego - pl. Nankiera 15b.

Szczegółowy program zajęć stypendyści otrzymują podczas otwarcia kursu w Oratorium Marianum (10.02.2020, godz. 9.00)

Termin przysyłania zgłoszeń na 2-weeks Polish Language Preparatory Course upływa w dn. 24.01.2020 r.

Trwa nabór na 2-weeks Polish Language Preparatory Course (10-21.02.2020). W kursie mogą uczestniczyć tylko i wyłącznie stypendyści Uniwersytetu Wrocławskiego.

Uwaga!

1. Prosimy o bardzo uważne zapoznanie się ze wszystkimi informacjami dotyczącymi 2-weeks Polish Language Preparatory Course

2. Wraz z dokonaniem zgłoszenia, bardzo prosimy o przesłanie potwierdzenia opłaty za kurs (50 Euro) na adres e-mailowy Szkoły (sjpkc@uwr.edu.pl)

3. Dokonując bankowego przelewu w wysokości 50 Euro, bardzo prosimy, aby w tytule przelewu znalazły się następujące informacje:

a) "Za kurs języka polskiego"

b) imię i nazwisko stypendysty

4. Prosimy dopilnować aby na konto Uniwersytetu Wrocławskiego wpłynęła pełna kwota 50 Euro, niepomniejszona o opłaty bankowe

Rozpoczęcie
26.02.2020 - początek semestralnego kursu języka polskiego.
1. godzina 17.00 - pierwsza lekcja języka dla grup elementarnych, listy tych osób będą wywieszone w gablotach przy sekretariacie Szkoły (pl. Nankiera 15b, budynek Wydziału Filologicznego)
2.Test Kwalifikacyjny - godz. 17.00
a. osoby, które na kartach zgłoszeniowych zaznaczyły poziom: słaby (A1 plus) dobry (A2/B1) bardzo dobry(B2/C1) proszone są o zgłoszenie się na test kwalifikacyjny.
b. Test odbędzie się w sali 125 (I piętro, pl. Nankiera 15b)
c. Uwaga : Zaświadczenie o przyjęfciu na kurs i wpisanie na listę uczestników semestralnego kursu następuje po otrzymaniu karty zgłoszeniowej i potwierdzenia opłaty za kurs.