WAŻNY KOMUNIKAT

Od 19 marca 2020 r. wszystkie zajęcia z języka polskiego będą odbywały się on–line, w godzinach przeznaczonych na lektorat w semestrze letnim roku akademickiego 2019/20. Wszyscy studenci z programu Full-degree studies Bachelor and Master programmes, stypendyści różnych programów wymiany międzynarodowej i uczestnicy kursu semestralnego proszeni są o sprawdzanie wiadomości na swojej poczcie elektronicznej.

WAŻNY KOMUNIKAT

Drodzy studenci z Full-degree studies i uczestnicy kursu semestralnego,

w związku z zaistniałą sytuacją, uprzejmie informujemy, że pracujemy nad uruchomieniem e-learningu. Mamy nadzieję, że od 19 marca podejmiemy naukę języka polskiego przy użyciu elektronicznych form komunikacji.

Przesyłamy wszystkim serdeczne myśli i prosimy o zaglądanie na naszą stronę internetową. Informacje będziemy zamieszczać w zakładce "Aktualności".

WAŻNY KOMUNIKAT

W związku z odwołaniem na Uniwersytecie Wrocławskim wszystkich zajęć dydaktycznych uprzejmie informujemy, że sekretariat Szkoły będzie nieczynny. Wszystkie sprawy będą załatwiane tylko i wyłącznie przez pocztę elektroniczną. Dyżury telefoniczne odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-12:45. W związku z tym prosimy o nieprzychodzenie do sekretariatu Szkoły. Prosimy o sprawdzanie informacji na naszych stronach internetowych.

VII Światowy Kongres Polonistów, Wrocław, 25-27 czerwca 2020

W dniach 25-27 czerwca 2020 r. odbędzie się VII Światowy Kongres Polonistów, którego organizatorem będzie Uniwersytet Wrocławski

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na stronach Kongresu: http://kongrespolonistow2020.uni.wroc.pl/

Full - degree studies in English Bachelor and Master Programmes
Ważne informacje dla studentów z programu Full-degree studies in English Bachelor and Master Programmes
Rok akademicki 2020/21
Kurs Semestralny - semestr letni
26.02.2020 - początek kursu semestralnego. Nabór zakończony.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami w zakładce: Kurs semestralny

NAWA rekrutuje na letnie kursy języka polskiego w 2020 r.!
ROCZNY KURS PRZYGOTOWAWCZY - Rekrutacja na rok akademicki 2020/2021
Ostateczny termin składania dokumentów:
a.       do 25.09.2020 dla osób z Unii Europejskiej oraz niepotrzebujących wizy
b.       do 10.07.2020 dla osób spoza Unii Europejskiej i potrzebujących wizy

Prosimy o przysłanie kompletu dokumentów.