Semestralny kurs języka polskiego

24.02.2021 r. o godz. 17.00 odbędzie się test kwalifikacyjny na semestralny kurs języka polskiego. Prosimy, aby na test zgłaszały się tylko te osoby, które dopełniły formalności, czyli przysłały kartę zgłoszeniową i wniosły opłatę. Prosimy też, aby na test zgłaszały się tylko te osoby, które na karcie zgłoszeniowej jako poziom znajomości języka polskiego zaznaczyły "słaby", "średni", "dobry", "bardzo dobry". Pozostałe osoby, które przysłały kartę zgłoszeniową i dokonały opłaty, a zaznaczyły brak znajomości języka polskiego, będą miały w tym dniu już pierwszą lekcję języka polskiego.

Wszystkie osoby, które zgłosiły się na semestralny kurs języka polskiego otrzymają 23.02.2021 r. na podane adresy mailowe dalsze dokładne informacje.

UWAGA: Ze względu na sytuację epidemiczną bardzo prosimy o zachowanie reżimu sanitarnego. Do budynku proszę wchodzić w maseczkach i dezynfekować ręce. Tak, jak poprzednio informowaliśmy, po 24.02.2021 r. zajęcia będą odbywały się prawdopodobnie online. Informacje w tej sprawie podamy 26.02.2021 w godzina popołudniowych.

Ważna informacja dla studentów Full-degree studies

Uwaga: lektorat języka polskiego w semestrze letnim - dla większości grup godziny pozostają takie same jak w semestrze zimowym. Wszystkich studentów, którzy będą mieć lektorach w zmienionych godzinach poinformujemy o tym indywidualnie drogą e-mailową.

Studenci z programu Full-degree studies, którzy rozpoczynają naukę języka polskiego w semestrze letnim 2020/21 otrzymają osobno informację o dniach i godzinach odbywania się lektoratu.

2-weeks Polish Language Preparatory Course (08-19.02.2021)

Trwa kurs 2-weeks Polish Language Preparatory Course. Kurs odbywa sie zdalnie.

Praca sekretariatu Szkoły

Uprzejmie informujemy, że sekretariat Szkoły pracuje w trybie mieszanym: zdalnie i stacjonarnie. W poniedziałki, środy i piątki sekretariat pracuje stacjonarnie między godz. 09.00 a 16.00. Przepraszamy za utrudnienia, ale z względu na sytuację epidemiczną prosimy o kontaktowanie się z nami przede wszystkim drogą mailową lub telefoniczną.

ROCZNY KURS PRZYGOTOWAWCZY - Rekrutacja na rok akademicki 2021/2022
strong>Rozpoczęła się rekrutacja na Roczny Kurs Przygotowawczy w roku akademickim 2021/22. Uprzejmie prosimy o dokładne zapoznanie się ze wszystkimi informacjami umieszczonymi w zakładce Roczny Kurs Przygotowawczy.
Intensywny Kurs Letni

Czterotygodniowy intensywny letni kurs odbędzie się w lipcu 2021. Dalsze informacje podamy później.

Informacja dla studentów Full-degree
Drodzy Międzynarodowi Studenci, bardzo prosimy w korespondencji ze Szkołą i lektorami o używanie tylko i wyłącznie adresów uniwersyteckich. Serdecznie pozdrawiamy :-)
Ważna informacja dla studentów Full-degree studies
Uprzejmie informujemy, że lektorat języka polskiego dla studentów z programu Full-degree studies in English Bachelor and Master programmes w semestrze zimowym 2020/21 odbywa się wyłącznie online. Drodzy Międzynarodowi Studenci, w razie pytań prosimy o kontakt mailowy.
Zmiany w pracy sekretariatu Szkoły
Uprzejmie informujemy, że w związku z sytuacją epidemiczną sekretariat Szkoły Języka Polskiego i Kultury Uniwersytetu Wrocławskiego pracuje tylko w trybie zdalnym. We wszystkich sprawach prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Dyżur telefoniczny będzie się odbywał między godziną 10.00 a 14.30.
Kurs semesteralny - semestr zimowy 2020/21
Kurs semestralny w semestrze zimowym 2020/21 (05.10.2020-03.02.2021) - rekrutacja zakończona