a a a
  • polski
  • english
  • rosyjska
  • ukraińska
Praca sekretariatu Szkoły
Uprzejmie informujemy, że od 26.10.2020 aż do odwołania sekretariat Szkoły pracuje przede wszystkim zdalnie. Dyżury telefoniczne będą w poniedziałki, środy i piątki między godz. 10.00 a 14.00. Przepraszamy za utrudnienia, ale z względu na sytuację epidemiczną prosimy o kontaktowanie się z nami tylko drogą mailową lub telefoniczną.
Informacja dla studentów Full-degree
Drodzy Międzynarodowi Studenci, bardzo prosimy w korespondencji ze Szkołą i lektorami o używanie tylko i wyłącznie adresów uniwersyteckich. Serdecznie pozdrawiamy :-)
Ważna informacja dla studentów Full-degree studies
Uprzejmie informujemy, że lektorat języka polskiego dla studentów z programu Full-degree studies in English Bachelor and Master programmes w semestrze zimowym 2020/21 odbywa się wyłącznie online. Drodzy Międzynarodowi Studenci, w razie pytań prosimy o kontakt mailowy.
Zmiany w pracy sekretariatu Szkoły
Uprzejmie informujemy, że w związku z sytuacją epidemiczną sekretariat Szkoły Języka Polskiego i Kultury Uniwersytetu Wrocławskiego pracuje tylko w trybie zdalnym. We wszystkich sprawach prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Dyżur telefoniczny będzie się odbywał między godziną 10.00 a 14.30.
Kurs semesteralny - semestr zimowy 2020/21
Kurs semestralny w semestrze zimowym 2020/21 (05.10.2020-03.02.2021) - rekrutacja zakończona
Kurs semestralny - informacje o trybie prowadzenia zajęć

1.    Kurs semestralny rozpocznie się 5 października 2020r. w salach. Sposób prowadzenia zajęć podczas całego kursu będzie uzależniony od sytuacji epidemicznej. W razie konieczności będziemy na jakiś czas przechodzić na tryb zdalnego nauczania.

2.    Grupy pracujące w systemie zdalnym – jeśli zgłosi się minimum 8 osób na tym samym poziomie znajomości języka polskiego, to utworzymy grupy pracujące cały czas w systemie zdalnym.

Prosimy o zapoznanie się z pozostałymi ważnymi informacjami na temat kursu: http://sjpik.uni.wroc.pl/pl/c/8/253

Ważny komunikat dla studentów Full-degree studies in English Bachelor and Master programmes

Studenci z programu Full-degree studies in English Bachelor and Master programmes proszeni są o przysyłanie kart zgłoszeniowych na lektorat języka polskiego (http://sjpik.uni.wroc.pl/pl/s/5/28). Dalsze informacje o lektoracie języka polskiego będą umieszczane po 25.09.2020 r.

Ważny komunikat dotyczący semestralnego kursu języka polskiego

Semestralny kurs języka polskiego rozpocznie się 05.10.2020 r. o godz. 17.00. Dalsze szczegółowe informacje podamy po 25.09.2020 r.

Informacja o rekrutacji

Uprzejmie informujemy, że wszystkie planowane kursy będą się odbywały stacjonarnie w salach uniwersyteckich lub online (w zależności od sytuacji epidemicznej we wrześniu i październiku)

Kurs online - trwa nabór na kurs przygotowujący do państwowego egzaminu z języku polskiego na poziomie B1. Kurs odbędzie się we wrześniu. Więcej informacji: http://sjpik.uni.wroc.pl/pl/c/12

Studia podyplomowe - trwa rekrutacja. Więcej informacji: http://www.sjpik.uni.wroc.pl/pl/s/1

Roczny Kurs Przygotowawczy - rekrutacja zakończona. Uprzejmie informujemy, że są jeszcze 4 wolne miejsca, ale przede wszystkim dla tych osób, które mają szansę otrzymać wizę do 1 października 2020 r. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt od 2 września. Więcej informacji: http://www.sjpik.uni.wroc.pl/pl/c/10 oraz http://sjpik.uni.wroc.pl/pl/art/153,64

Semestralny kurs języka polskiego - trwa rekrutacja. Więcej informacji: http://www.sjpik.uni.wroc.pl/pl/c/8
ROCZNY KURS PRZYGOTOWAWCZY - Rekrutacja na rok akademicki 2020/2021
Ostateczny termin składania dokumentów:
a.       do 25.09.2020 dla osób z Unii Europejskiej oraz niepotrzebujących wizy
b.       do 25.07.2020 dla osób spoza Unii Europejskiej i potrzebujących wizy

Uprzejmie informujemy, że rekrutacja na rok akademicki 2020/21 jest już zakończona. Serdecznie zapraszamy w przyszłym roku.