Kurs Semestralny - semestr zimowy
4.10.2017 - początek semestralnego kursu języka polskiego.
1. godzina 17.00 - pierwsza lekcja języka dla grup elementarnych będą wywieszone w gablotach przy sekretariacie Szkoły (pl. Nankiera 15b, budynek Wydziału Filologicznego)
2.Test Kwalifikacyjny
a. osoby, które na kartach zgłoszeniowych zaznaczyły poziom: słaby, średni, dobry, bardzo dobry proszone są o zgłoszenie się na test kwalifikacyjny.
b. Test odbędzie się w sali 125 (I piętro, pl. Nankiera 15b)
c. Uwaga: Nazwiska tych osób nie będą na listach wywieszonych w gablocie
przy sekretariacie Szkoły
3. Studenci z Programu Full-time studies. MA/BA Programme rozpoczynają
lektorat języka polskiego od 9.10.2017
Kurs Semestralny
4.10.2017 - 31.01.2018 - semestr zimowy

19.02.2018 - 13.06.2018 - semestr letni

FULL-TIME STUDIES PROGRAM MA/BA
1. Karta zgłoszeniowa - każdy student z programu Full-time studies. MA/BA Programme jest proszony o przysłanie karty zgłoszeniowej http://sjpik.uni.wroc.pl/en/s/5/28
2. Podział na grupy - listy studentów z podziałem na grupy będą dostępne na naszych stronach internetowych 6.10.2017 w godzinach popołudniowych.
Proszę sprawdzić w jakim dniu, o której godzinie i gdzie będzie odbywał się lektorat języka polskiego. Lektoraty będą odbywały się przy placu Nankiera 15b lub przy ulicy Św. Jadwigi 3/4
3. Test kwalifikacyjny - studenci, którzy na karcie zgłoszeniowej zaznaczyli poziom języka jako średni, dobry i bardzo dobry proszeni są o zgłoszenie się na test kwalifikacyjny.
4. Termin testu - 5.10.2017 godzina 9.30-11 lub 15.30-17.00. Test odbędzie się w siedzibie Szkoły (pl. Nankiera 15b), s. 6/ parter –budynek Wydziału Filologicznego)
5. Przypominamy, że obowiązkowy lektorat języka polskiego dla studentów z Full-time studies rozpocznie się od 9.10.2017

Uwaga - studenci, którzy uczestniczyli w 2-tygodniowym Polish Language Preaparatory Course proszeni są o niezgłaszanie się na test kwalifikacyjny. Proszę szukać swojego nazwiska na listach, które będą wywieszone 5.10 (czwartek) po południu na naszych stronach internetowych oraz w gablotach przy sekretariacie Szkoły
(pl. Nankiera 15 b.)
Na test powinni się zgłaszać tylko studenci, którzy zaznaczyli poziom średni, dobry i bardzo dobry.