2-weeks Polish Language Preparatory Course for Exchange Students

14-26.09.2020 - planowane terminy kursu.

Uwaga: 20.06.2020 - w tym dniu zamieścimy dalsze informacje dotyczące 2-weeks Polish Language Preparatory Course.

Rekrutacja na studia podyplomowe

Rekrutacja na rok 2020/2021 rozpoczyna się od dnia 15.05.2020

Wszystkich chętnych zapraszamy do rejestracji w internetowym systemie rekrutacyjnym Uniwersytetu Wrocławskiego. W sprawie rekrutacji prosimy o kontakt z panią Dianą Górską-Lewińską (diana.gorska-lewinska@uwr.edu.pl)

Rozmowy kwalifikacyjne dla kandydatów na studia w roku akademickim 2020/2021 - w zależności od sytuacji epidemicznej - będą prowadzone albo bezpośrednio, albo zdalnie. Rozmowy powinny się rozpocząć w drugiej połowie lipca. Konkretne daty i godziny zostaną podane w czerwcu.

Kurs semestralny - semestr letni

Trwa semestralny kurs języka polskiego. Wszystkie zajęcia odbywają się on-line.

Ważne daty w semestrze letnim 2019/20:

03.06.2020 - test końcowy, 08.06.2020 - omówienie rezultatów testu,

10.06.2020 - zakończenie kursu i rozdanie świadectw

LETNI KURS JĘZYKA POLSKIEGO I KULTURY

Uprzejmie informujemy, że w związku z aktualną sytuacją, informację na temat letniego kursu prowadzonego online umieścimy w połowie czerwca 2020 r.

PRZERWA ŚWIĄTECZNA

Uprzejmie informujemy, że wielkanocna przerwa świąteczna trwa od 10.04.2020 do 15.04.2020 Wszystkim przesyłamy serdeczne myśli!

WAŻNY KOMUNIKAT

Uprzejmie przypominamy, że wszystkie zajęcia z języka polskiego odbywają się zdalnie drogą internetową w godzinach przewidzianych na lektorat języka polskiego.

WAŻNY KOMUNIKAT

Od 19 marca 2020 r. wszystkie zajęcia z języka polskiego będą odbywały się on–line, w godzinach przeznaczonych na lektorat w semestrze letnim roku akademickiego 2019/20. Wszyscy studenci z programu Full-degree studies Bachelor and Master programmes, stypendyści różnych programów wymiany międzynarodowej i uczestnicy kursu semestralnego proszeni są o sprawdzanie wiadomości na swojej poczcie elektronicznej.

WAŻNY KOMUNIKAT

Drodzy studenci z Full-degree studies i uczestnicy kursu semestralnego,

w związku z zaistniałą sytuacją, uprzejmie informujemy, że pracujemy nad uruchomieniem e-learningu. Mamy nadzieję, że od 19 marca podejmiemy naukę języka polskiego przy użyciu elektronicznych form komunikacji.

Przesyłamy wszystkim serdeczne myśli i prosimy o zaglądanie na naszą stronę internetową. Informacje będziemy zamieszczać w zakładce "Aktualności".

WAŻNY KOMUNIKAT

W związku z odwołaniem na Uniwersytecie Wrocławskim wszystkich zajęć dydaktycznych uprzejmie informujemy, że sekretariat Szkoły będzie nieczynny. Wszystkie sprawy będą załatwiane tylko i wyłącznie przez pocztę elektroniczną. Dyżury telefoniczne odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-12:45. W związku z tym prosimy o nieprzychodzenie do sekretariatu Szkoły. Prosimy o sprawdzanie informacji na naszych stronach internetowych.

VII Światowy Kongres Polonistów, Wrocław, 25-27 czerwca 2020

W dniach 25-27 czerwca 2020 r. odbędzie się VII Światowy Kongres Polonistów, którego organizatorem będzie Uniwersytet Wrocławski

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na stronach Kongresu: http://kongrespolonistow2020.uni.wroc.pl/