a a a
  • polski
  • english
  • rosyjska
  • ukraińska

Aktualności

Rozpoczęcie
26.02.2020 - początek semestralnego kursu języka polskiego.
1. godzina 17.00 - pierwsza lekcja języka dla grup elementarnych, listy tych osób będą wywieszone w gablotach przy sekretariacie Szkoły (pl. Nankiera 15b, budynek Wydziału Filologicznego)
2.Test Kwalifikacyjny - godz. 17.00
a. osoby, które na kartach zgłoszeniowych zaznaczyły poziom: słaby (A1 plus) dobry (A2/B1) bardzo dobry(B2/C1) proszone są o zgłoszenie się na test kwalifikacyjny.
b. Test odbędzie się w sali 125 (I piętro, pl. Nankiera 15b)
c. Uwaga : Zaświadczenie o przyjęfciu na kurs i wpisanie na listę uczestników semestralnego kursu następuje po otrzymaniu karty zgłoszeniowej i potwierdzenia opłaty za kurs.
Kurs Semestralny - semestr letni
26.02.2020 - początek kursu semestralnego. Nabór zakończony.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami w zakładce: Kurs semestralnyKurs semestralny

Od wielu lat w każdym kursie semestralnym bierze udział 200-400 osób, pochodzących ze wszystkich stron świata. Na zajęciach kulturowo - integracyjnych wspólnych dla wszystkich uczestników kursu pojawiają się  reprezentanci kilkudziesięciu krajów.

  • Pierwszego dnia kursu odbywa się test kwalifikacyjny dla tych osób, które już uczyły się języka polskiego na różnych kursach lub chcą rozwijać posiadaną znajomość języka polskiego. 
  • Program kursu semestralnego obejmuje 60h lektoratu oraz 60h dodatkowych zajęć i spotkań związanych z tradycją i kulturą polską.
  • Kurs semestralny odbywa się zawsze zgodnie z terminami roku akademickiego. Jest on adresowany do wszystkich, którzy z powodów osobistych lub zawodowych chcą rozpocząć naukę języka polskiego lub ją kontynuować na poziomie odpowiadającym aktualnej znajomości języka polskiego.
  • Nauka języka polskiego w naszej Szkole jest prowadzona przez wysokiej klasy nauczycieli, którzy łączą profesjonalizm z życzliwością i sympatią do wszystkich uczniów. W związku z tym nauka odbywa się w miłej atmosferze, gwarantującej stałe postępy w praktycznym posługiwaniu się językiem polskim.
  • Uczestnictwo w naszych kursach to również okazja do poznawania polskiej kultury i nawiązania fascynujących kontaktów z uczestnikami kursu reprezentującymi różne kraje i kultury.
  • Uczestnicy kursu są również informowani o aktualnych wydarzeniach kulturalnych i społecznych odbywających się we Wrocławiu.
Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Kliknij, aby nie pokazywać więcej tego komunikatu.