a a a
  • polski
  • english
  • rosyjska
  • ukraińska
Intensywny kurs letni online w 2022 r.
Przejdź do kursu

Intensywny kurs letni online trwa trzy tygodnie i stanowi doskonałą okazję do nauki języka polskiego na wybranym poziomie.

Letni kurs języka polskiego dla uchodźców z Ukrainy
Przejdź do kursu

Letni kurs języka polskiego dla uchodźców z Ukrainy trwa pięć tygodni i stanowi doskonałą okazję do nauki języka polskiego na wybranym poziomie.

Roczny Kurs Przygotowawczy
Przejdź do kursu

Kurs przeznaczony jest przede wszystkim dla cudzoziemców, którzy planują studia na kierunkach humanistycznych Uniwersytetu Wrocławskiego lub innych uczelni w Polsce, w tym na uczelniach artystycznych, bądź zamierzają studiować w języku angielskim, ale chcą mówić po polsku.

Kurs semestralny
Przejdź do kursu

Kurs przeznaczony dla wszystkich osób zainteresowanych nauką języka polskiego. Semestr zimowy trwa zwykle od października do lutego, a semestr letni – od marca do czerwca. Studenci wymian międzynarodowych za uczestnictwo w kursie mogą otrzymać punkty ECTS.

Kurs semestralny online
Przejdź do kursu

Kurs przeznaczony dla osób zainteresowanych nauką języka polskiego online. Semestr zimowy trwa zwykle od października do lutego, a semestr letni – od marca do czerwca. Kurs tylko dla osób niebędących studentami Uniwersytetu Wrocławskiego (brak możliwości otrzymania punktów ECTS).

Preparatory Polish Language Course
Przejdź do kursu

The course is intended only for students-scholarship holders of the University of Wrocław participating in various international student exchange programmes.Weekendowy Kurs ONLINE przygotowujący do egz. certyfikatowego
Przejdź do kursu

Weekendowy kurs online przygotowujący do zdawania państwowego egzaminu certyfikatowego z języka polskiego jako obcego na poziomie B1

Uwaga: Uczestnictwo w kursie nie gwarantuje miejsca na egzaminie certyfikatowym.

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Kliknij, aby nie pokazywać więcej tego komunikatu.