a a a
  • polski
  • english
  • rosyjska
  • ukraińska
Letni kurs NAWA
Przejdź do kursu

Letni kurs NAWA skierowany jest do studentów zagranicznych uczelni wyższych oraz naukowców, którzy są cudzoziemcami lub posiadają podwójne obywatelstwo (polskie oraz obywatelstwo innego kraju), dla których polski nie jest pierwszym językiem, którzy nie studiują, nie są zatrudnieni i nie mieszkają w Polsce oraz posługują się językiem polskim lub angielskim na poziomie min. B1.

Intensywny Kurs Letni
Przejdź do kursu

Intensywny Kurs Letni trwa trzy tygodnie i stanowi doskonałą okazję nie tylko do nauki języka polskiego na danym poziomie, ale również pomaga w lepszym zrozumieniu Polski i Polaków.

Intensywny Kurs Roczny
Przejdź do kursu

Intensywny Kurs Roczny jest przeznaczony przede wszystkim dla cudzoziemców, którzy planują studia w języku polskim na kierunkach humanistycznych Uniwersytetu Wrocławskiego lub innych uczelni w Polsce, w tym na uczelniach artystycznych, bądź zamierzają studiować w języku angielskim, ale chcą mówić dobrze po polsku.

Preparatory Polish Language Course
Przejdź do kursu

The course is intended only for students-scholarship holders of the University of Wrocław participating in various international student exchange programmes.Kurs semestralny
Przejdź do kursu

Kurs przeznaczony dla wszystkich osób zainteresowanych nauką języka polskiego. Semestr zimowy trwa zwykle od października do lutego, a semestr letni – od marca do czerwca. Studenci wymian międzynarodowych za uczestnictwo w kursie mogą otrzymać punkty ECTS.

Kurs semestralny online
Przejdź do kursu

Kurs przeznaczony dla osób zainteresowanych nauką języka polskiego online. Semestr zimowy trwa zwykle od października do lutego, a semestr letni – od marca do czerwca.

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Kliknij, aby nie pokazywać więcej tego komunikatu.