a a a
  • polski
  • english
  • rosyjska
  • ukraińska

Egzamin styczeń 2020

Uwaga!   Egzamin w styczniu  2020 - rejestracja uzupełniająca! 

Po weryfikacji danych informujemy, że mamy jeszcze kilka WOLNYCH MIEJSC na egzamin  25-26 stycznia 2020 (poziom B1). Rejestracja uzupełniająca (przez formularz zgłoszeniowy dostępny na www.sjpik.uni.wroc.pl) rozpocznie się 16 grudnia o godz. 12.00.
Przypominamy, że warunkiem zapisania się na egzamin jest wypełnienie wszystkich 5 kart formularza i pojawienie się komunikatu, że rejestracja została zakończona pomyślnie. Dopiero wtedy po zakończonej pomyślnie rejestracji można w ciągu 3 dni dokonać opłaty za egzamin.

Zasady obowiązujące przy rejestracji na egzamin zostały podane w zakładce: Egzamin państwowy/ Informacje.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uwaga !  Egzamin w styczniu 2020 ! - rejestracja zakończona

Informujemy, że w dniach 25-26 stycznia 2020 organizujemy w naszym ośrodku państwowy egzamin certyfikatowy na poziomie B1 (w grupie dostosowanej do potrzeb osób dorosłych).

Rejestracja na egzamin w styczniu  rozpocznie się 5 grudnia 2019 o godz. 12.00, jest BEZPŁATNA i odbywa się bezpośrednio przez formularz zgłoszeniowy dostępny od 5 września na www.sjpik.uni.wroc.pl (każdy może sam wypełnić formularz i samodzielnie zarejestrować się na egzamin).

Zasady obowiązujące przy rejestracji na egzamin zostały podane w zakładce: Egzamin państwowy/ Informacje.


Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Kliknij, aby nie pokazywać więcej tego komunikatu.