a a a
  • polski
  • english
  • rosyjska
  • ukraińska

Aktualności

ROCZNY KURS PRZYGOTOWAWCZY - Rekrutacja na rok akademicki 2019/2020
Rekrutacja -  rok akademicki 2018/19

Ostateczny termin składania dokumentów:
a.      do 25.09.2019 dla osób z Unii Europejskiej oraz niepotrzebujących wizy
b.       do 15.07.2019 dla osób spoza Unii Europejskiej i potrzebujących wizy

Prosimy o przysłanie kompletu dokumentów.Річний Підготовчий Курс

Prosimy  o zapoznanie się z wszystkimi informacjami w sekcji Roczny Kurs Przygotowawczy. Zachęcamy też do zapoznania się z galerią zdjęć, które pokazują różne aktywności dydaktyczne i kulturowe podczas Rocznego Kursu.

Termin kursu w roku akademickim 2019/2020 - 1.10.2019-16.06.2020Studia w ramach Rocznego Kursu Przygotowawczego odbywają się w terminach roku akademickiego w Polsce (od października do czerwca)
Roczny Kurs Przygotowawczy przeznaczony jest dla studentów zagranicznych, którzy zamierzają podjąć studia na Uniwersytecie Wrocławskim w języku polskim, bądź zamierzają studiować w języku angielskim i chcą komunikować się z Polakami, używając ich języka ojczystego.
W miarę wolnych miejsc, w Rocznym Kursie Przygotowawczym mogą brać udział również te osoby, które nie zamierzają studiować w Polsce, ale z powodów zawodowych czy osobistych zależy im na dobrej znajomości języka polskiego.

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Kliknij, aby nie pokazywać więcej tego komunikatu.