a a a
  • polski
  • english
  • rosyjska
  • ukraińska

Aktualności

Крайний срок подачи документов 2020/2021
Крайний срок подачи документов:

a)      до 25.09.2020 - для людей из Европейского Союза и для тех, кто не нуждаeтся в визе

б)      до 25.07.2020 - для людей из-за пределов Европейского Союза и нуждающиxся в визe

 

 Годовой Подготовительный Курс

.

Prosimy  o zapoznanie się z wszystkimi informacjami w sekcji Roczny Kurs Przygotowawczy. Zachęcamy też do zapoznania się z galerią zdjęć, które pokazują różne aktywności dydaktyczne i kulturowe podczas Rocznego Kursu.

Termin kursu w roku akademickim  2019/2020 - 1.10.2019-16.06.2020Studia w ramach Rocznego Kursu Przygotowawczego odbywają się w terminach roku akademickiego w Polsce (od października do czerwca)
Roczny Kurs Przygotowawczy przeznaczony jest dla studentów zagranicznych, którzy zamierzają podjąć studia na Uniwersytecie Wrocławskim w języku polskim, bądź zamierzają studiować w języku angielskim i chcą komunikować się z Polakami, używając ich języka ojczystego.
W miarę wolnych miejsc, w Rocznym Kursie Przygotowawczym mogą brać udział również te osoby, które nie zamierzają studiować w Polsce, ale z powodów zawodowych czy osobistych zależy im na dobrej znajomości języka polskiego.

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Kliknij, aby nie pokazywać więcej tego komunikatu.