a a a
  • polski
  • english
  • rosyjska
  • ukraińska

Full - degree studies in English Bachelor and Master Programmes

Karta zgłoszeniowa - każdy student z programu Full - degree studies in English Bachelor and Master Programmes jest proszony o przysłanie karty zgłoszeniowej on-line najpóźniej do 03.10.2019 http://sjpik.uni.wroc.pl/en/s/5/28
2.    Podział na grupy nastąpi na podstawie informacji o aktualnej znajomości języka polskiego, zaznaczonej na karcie zgłoszeniowej.

Uwaga – bardzo ważne:
1.    Ze względu na obowiązujące przepisy dotyczące ochrony danych osobowych, listy z podziałem na grupy będą wisiały w gablotach przy sekretariacie Szkoły tylko od 4.10 do 20.10.2019. Proszę sprawdzać listy wywieszane na tablicach pod napisem Full-time Studies.
2.    Szczegółowe informacje zostaną przesłane na indywidualne adresy mejlowe. W razie braku informacji przesłanej przez Szkołę, proszę kontaktować się telefonicznie (71 375 2570), mejlowo (sjpkc@uwr.edu.pl) lub przyjść do sekretariatu Szkoły (budynek Wydziału Filologicznego/pl. Nankiera 15 b, sala 6/ parter). Sekretariat jest czynny od poniedziałku do środy w godzinach 9.00-15.30, w czwartki i piątki – 9.00-12.00.
3.    Lektorat dla studentów z programu Full-time Studies rozpocznie się od 7.10. 2019. Proszę uważnie sprawdzić w jakim dniu, o której godzinie i gdzie będzie odbywał się lektorat języka polskiego dla danej grupy. Lektoraty będą odbywały się przy placu Nankiera 15b i przy ulicy Św. Jadwigi 3/4.
4.    Uprzejmie informujemy, że test kwalifikacyjny obowiązuje tylko uczestników kursu semestralnego i dlatego prosimy, aby studenci z programu Full-time studies nie zgłaszali się na test, który odbędzie się 2.10.2019 o godzinie 17.00
5.    Prosimy też o zapoznanie się z informacjami umieszczonymi na naszych stronach internetowych (http://www.sjpik.uni.wroc.pl/en/s/5)

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Kliknij, aby nie pokazywać więcej tego komunikatu.