Full - degree studies in English Bachelor and Master Programmes

1.    Karta zgłoszeniowa - każdy student z programu Full-degree studies in English Bachelor and Master Programmes jest proszony o przysłanie karty zgłoszeniowej on-line najpóźniej do 18.09.2020 (Application form)
2.    Podział na grupy nastąpi na podstawie informacji o aktualnej znajomości języka polskiego, zaznaczonej na karcie zgłoszeniowej.

Uwaga – bardzo ważne:
1.    Listy z podziałem na grupy będą wisiały w gablotach przy sekretariacie Szkoły tylko od 28.09 do 05.10.2020. Proszę sprawdzać listy wywieszane na tablicach pod napisem Full-time Studies.
2.    Sekretariat jest czynny od poniedziałku do środy w godzinach 9.00-15.30, w czwartki i piątki – 9.00-12.00.
3.    Lektorat dla studentów z programu Full-degree studies rozpocznie się od 05.10.2020. Proszę uważnie sprawdzić w jakim dniu, o której godzinie i gdzie będzie odbywał się lektorat języka polskiego dla danej grupy. Lektoraty będą odbywały się przy placu Nankiera 15b i przy ulicy Św. Jadwigi 3/4.
4.    Uprzejmie informujemy, że test kwalifikacyjny obowiązuje tylko uczestników kursu semestralnego i dlatego prosimy, aby studenci z programu Full-time studies nie zgłaszali się na test, który odbędzie się 2.10.2020 o godzinie 17.00
5.    Prosimy też o zapoznanie się z informacjami umieszczonymi na naszych stronach internetowych (Full-degree studies in English Bachelor and Master Programmes).