Rozpoczęcie

2.    Szczegółowy plan pierwszego dnia kursu:
•    9:00  - Śniadanie w Cafe Flora ul. Świętokrzyska (boczne wejście do Ogrodu Botanicznego)
•    9:45 - Uroczyste otwarcie 44. Letniego Kursu w Oratorium Marianum.
Podczas uroczystości uczestnicy otrzymają szczegółowy program kursu oraz inne materiały informacyjne.
•    12:00 - Pierwsze zajęcia dla grup elemntarnych (listy osób, które zgłosiły się do grup elementarnych znajdują się w gablotach przy sekretariacie Szkoły, pl. Nankiera 15b, na parterze)
•    12:00 - Test kwalifikacyjny (pl. Nankiera 15b, budynek Wydziału Filologicznego, sala 125 - I piętro). Test obejmuje zagadnienia językowe powyżej poziomu A1+.
Uwaga: Prosimy, aby na test nie zgłaszały się osoby, które na karcie zgłoszeniowej w rubryce „znajomość języka polskiego“ zaznaczyły „poziom żaden“.
Uwaga: Podział na grupy następuje na podstawie wyników testu kwalifikacyjnego, a w przypadku osób zaczynających naukę języka polskiego na podstawie deklaracji złożonych na karcie zgłoszeniowej.
13.45 – Obiad w Cafe Flora ul. Świętokrzyska (boczne wejście do Ogrodu Botanicznego)
•    15:00 – Wykład - (pl. Nankiera 15b, budynek Wydziału Filologicznego, sala 125 - I piętro).
3.    Opłata za kurs obejmuje program językowy, kulturalny i turystyczny, śniadanie o godzinie 9:00   oraz obiad (o godz. 13:30). Wszystkie posiłki odbywają się w Cafe Flora.