44. Intensywny Letni Kurs Języka i Kultury Polskiej

UWAGA: Informujemy, że limit miejsc w pokojach jednoosobowych został wyczerpany.

Informacje tylko i wyłącznie dla stypendystów skierowanych na Letnią Szkołę przez BUWiWM.
a.     Potwierdzenia o wpisaniu na listę uczestników Letniej Szkoły wysyłamy po przysłaniu karty zgłoszeniowej i potwierdzeniu, że dana osoba jest stypendystą.
b.    Uprzejmie przypominamy, że stypendyści są zobowiązani do uczestnictwa w kursie przez pełne 4 tygodnie.

Informacje dla wszystkich uczestników kursu:
d.    Proszę bardzo dokładnie i uważnie wypełniać kartę zgłoszeniową
e.    Szczegółowe informacje o kursie (adres akademika, program pierwszego dnia kursu, etc.) pojawią się na naszych stronach internetowych około 15 czerwca.
f.    Szczegółowy program kursu wszyscy uczestnicy otrzymają podczas uroczystego rozpoczęcia kursu czyli 2.07.2018
g.    Na uczestników kursu, którzy będą mieszkać w akademiku czekamy od 1.07.2018
h.    Przypominamy, że pierwszego dnia kursu odbędzie się test kwalifikacyjny.