a a a
  • polski
  • english
  • rosyjska
  • ukraińska

Aktualności

44. Intensywny Letni Kurs Języka i Kultury Polskiej
2.07 - 27.07.2018

Informacje dla wszystkich uczestników kursu...Intensywny Kurs Letni

2.07.2018-27.07.2018

 

Letni Kurs Języka Polskiego i Kultury trwa cztery tygodnie i stanowi doskonalą okazję do nauki języka polskiego na wybranym poziomie.

Program tego kursu obejmuje 168 godziny (1 godzina = 45minut)  różnego typu zajęć: lektorat , dodatkowe zajęcia językowe, wykłady poświęcone kulturze polskiej. W programie przewidziane są również językowe zajęcia integracyjne: wieczory filmowe z prelekcją, wieczór talentów, wieczór wielu kultur, wieczory z polską piosenką, wycieczki.

Kursowi letniemu towarzyszy interesujący program wykładów poświęconych różnym aspektom kultury polskiej, a zwłaszcza jej lokalnej, wrocławskiej odmianie.

Uczestnicy Letniego Kursu mają okazję do zapoznania się  z interesującą  i zawiłą historią tysiącletniego miasta o fascynującej przeszłości. Jednocześnie program towarzyszący jest tak przygotowany, aby każdy uczestnik mógł dobrze poczuć się w naszym dynamicznie rozwijającym się mieście, które nie bez przyczyny jest nazywane miastem spotkań

Program kursu obejmuje  wycieczki łączące wypoczynek z poznawaniem atrakcji miasta i regionu. Tematyczne zajęcia językowe spełniają funkcję integracyjną i na każdym kursie przyjmowane  są z entuzjazmem.

Cztery tygodnie spędzone z nami dają możliwość nie tylko poznania języka, ale również pomagają w lepszym zrozumieniu Polski i Polaków. Oprócz profesjonalnej wiedzy i umiejętności w zakresie nauczania języka polskiego oferujemy dodatkowo pomoc w załatwianiu spraw wybiegających poza program kursu. Pomagamy w zbieraniu różnego typu materiałów i informacji, tym wszystkim, którzy przygotowują  prace i projekty związane z Polską
i profesjonalnie bądź prywatnie zainteresowani są polskimi sprawami.

Zapewniamy  dobre warunki zakwaterowania w centrum miasta (moduły: 2 pokoje dwuosobowe + łazienka + aneks kuchenny), bardzo dobrą kuchnię, odpowiednie warunki do uczenia się, interesujący program, a przede wszystkim - miłą i przyjazna atmosferę w czasie trwania kursu.

Uczestnictwo w czterotygodniowym Letnim Kursie Języka Polskiego jest szczególnie przydatne tym osobom, które chciałyby w przyszłości zdawać państwowy egzamin z języka polskiego jako obcego. (www.certyfikatpolski.pl).

 

UWAGA: Podczas trwania kursu letniego praktyki lektorskie odbywają  studenci Podyplomowych Kwalifikacyjnych Studiów  Nauczania Języka Polskiego jako Obcego. Serdecznie prosimy o życzliwość wobec studentów - przyszłych nauczycieli języka polskiego jako obcego.

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Kliknij, aby nie pokazywać więcej tego komunikatu.