a a a
 • polski
 • english
 • rosyjska
 • ukraińska

Egzamin listopad 2019

.

Egzamin w listopadzie 2019  (certyfikaty):

- w poniedziałek 30.03.20 wysłaliśmy Państwu pocztą certyfikaty na podane wcześniej  adresy pocztowe. Ze względu na zagrożenie epidemiczne nie wydajemy certyfikatów na miejscu we Wrocławiu.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szanowni Państwo,

przypominamy, że państwowy egzamin certyfikatowy z języka polskiego jako obcego odbędzie się we Wrocławiu w dniach 23-24 XI 2019.

Miejsce egzaminu:

Instytut Filologii Polskiej Uniwersytetu Wrocławskiego,  50-140 Wrocław,

pl. Nankiera 15 b (budynek naprzeciwko Hali Targowej).

Egzamin składa się z dwóch części (pisemnej i ustnej):

 1. 23 XI 2019 o godz. 9.00 w sali 125 (im. T. Mikulskiego, I piętro) odbędzie się obowiązkowe spotkanie informacyjne, po którym o godz.10.00 rozpocznie się egzamin pisemny. Przewidziane zakończenie egzaminu pisemnego – poziom B1 ok. 14.30, poziomy B2 i C1 ok. 15.30.
 2. 24 XI 2019 o godz. 9.00 rozpocznie się egzamin ustny. 

Warunkiem udziału w egzaminie jest okazanie ważnego paszportu (lub dowodu osobistego w przypadku obywateli RP). Tożsamość zdających będzie wielokrotnie sprawdzana.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informujemy, że rejestracja uzupełniająca na egzamin  w listopadzie 2019

  ZOSTAŁA  ZAKOŃCZONA

 

Uwaga! Egzamin w listopadzie 2019 - rejestracja uzupełniająca! 

Po weryfikacji danych informujemy, że mamy jeszcze kilka WOLNYCH MIEJSC na egzamin w listopadzie 2019. Rejestracja uzupełniająca (przez formularz zgłoszeniowy dostępny na www.sjpik.uni.wroc.pl) rozpocznie się 13 września o godz. 9.00.

Przypominamy, że warunkiem zapisania się na egzamin jest wypełnienie wszystkich 5 kart formularza i pojawienie się komunikatu, że rejestracja została zakończona pomyślnie. Dopiero wtedy po zakończonej pomyślnie rejestracji można w ciągu 3 dni dokonać opłaty za egzamin.

Zasady obowiązujące przy rejestracji na egzamin zostały podane w zakładce: Egzamin państwowy/ Informacje.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Egzamin  w  listopadzie 2019 - rejestracja

Informujemy, że 23-24 listopada w naszym ośrodku egzaminacyjnym odbędzie się państwowy egzamin certyfikatowy na poziomach  B1, B2 i C1 (dla osób dorosłych).

Rejestracja na egzamin w listopadzie rozpocznie się 5 września o godz. 9.00, jest BEZPŁATNA i odbywa się bezpośrednio przez formularz zgłoszeniowy dostępny od 5 września na www.sjpik.uni.wroc.pl (każdy może sam wypełnić formularz i samodzielnie zarejestrować się na egzamin).

Zasady obowiązujące przy rejestracji na egzamin zostały podane w zakładce: Egzamin państwowy/ Informacje.

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Jak zapisać się na egzamin certyfikatowy w listopadzie 2019?

W Szkole Języka Polskiego i Kultury dla Cudzoziemców Uniwersytetu Wrocławskiego odbędą się w dniach 23-24 XI 2019  państwowe egzaminy certyfikatowe na poziomie  B1, B2 i C1  w grupie dostosowanej do potrzeb osób dorosłych.

 • Kto może zdawać egzamin?

Osoba dorosła (ukończone 18 lat w dniu egzaminu) będąca obcokrajowcem lub obywatelem polskim zamieszkałym na stałe za granicą.

 • Jak i kiedy dokonać rejestracji na egzamin?

Aby zostać zarejestrowanym, należy
* w dniach 5 IX - 9 IX 2019 wypełnić formularz zgłoszeniowy online (uwaga! formularz jest aktywny tylko do wyczerpania miejsc)
oraz
* w ciągu 3 dni od daty wypełnienia formularza zgłoszeniowego dokonać opłaty za egzamin.

W tytule wpłaty powinny znaleźć się: imię i nazwisko kandydata, słowo egzamin, poziom oraz data egzaminu (np. Jan Nowak, egzamin B1, 23-24.11.2019). Szczegółowe informacje w zakładce Opłata za egzamin.

Zasady obowiązujące przy rejestracji:

 • Proszę najpierw zarejestrować się przez formularz (online), a dopiero potem płacić za egzamin. Warunkiem zapisu na egzamin jest rejestracja przez formularz zgłoszeniowy i dokonanie opłaty.
 • Osoby, które w ciągu 3 dni od daty rejestracji nie zapłacą za egzamin, zostaną automatycznie usunięte z listy.
 • Nie wolno zapisywać się na egzamin po kilka razy - formularz wypełniamy tylko jeden raz!
 • W formularzu należy podać wszystkie wymagane dane, które będą widoczne w dniu rejestracji (przyjmujemy tylko kompletne zgłoszenia).
 • Podanie błędnych danych osobowych skutkuje poniesieniem dodatkowych kosztów przy wystawianiu certyfikatu.
 • Potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia jest pojawiający się w formularzu (online) komunikat, że rejestracja została zakończona pomyślnie (należy wypełnić 5 kart formularza do pojawienia się komunikatu, że rejestracja została zakończona pomyślnie). Dopiero wtedy po zakończonej pomyślnie rejestracji można w ciągu 3 dni dokonać opłaty za egzamin. Nie wysyłamy potwierdzeń w innej formie.
 • Kandydaci na egzamin dla osób o specjalnych potrzebach powinni zaraz po zarejestrowaniu się na egzamin  (przed dokonaniem opłaty) zgłosić się do ośrodka z pytaniem o możliwość zdawania egzaminu na specjalnych warunkach. Ośrodek dysponuje ograniczoną liczbą miejsc na egzamin przeprowadzany w ten sposób!

W razie pytań możliwy kontakt mailowy:

egzaminplwroclaw@uwr.edu.pl

Szkoła Języka Polskiego i Kultury dla Cudzoziemców Uniwersytetu Wrocławskiego

pl. Nankiera 15b

50-140 Wrocław

W czasie egzaminu niedozwolone jest wnoszenie na salę wszelkiego rodzaju urządzeń elektronicznych (typu telefon, laptop, tablet itp.). Należy oddać ww. urządzenia do depozytu po spotkaniu informacyjnym. Odbiór nastąpi po zakończeniu wszystkich części pisemnych egzaminu. Prosimy o punktualne przybycie na spotkanie informacyjne. 

Uwaga: Wszystkie informacje dotyczące egzaminu wysyłamy do Państwa na podane adresy mailowe. Proszę sprawdzać swoje internetowe konta pocztowe!

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Kliknij, aby nie pokazywać więcej tego komunikatu.